İş modeli

Change.org gururla gücünü sizden alıyor

Change.org, görmek istedikleri değişimi yaratmaları için, dünyanın her yerindeki insanları güçlendiriyor. Platformumuzun herkese ücretsiz, bağımsız ve erişilebilir olması için, senin gibi insanlar imza kampanyalarına ve platformumuza maddi destekte bulunuyor.

Yaptığımız işi desteklemenin iki yolu var.

İmza kampanyalarına destek vermek

İnsanlar, yaşamlarında ve topluluklarında en acil konular hakkında kampanya yürütmek için Change.org’u kullanıyor. Kampanya başlatanların kampanyalarını daha çok kişiye ulaştırabilmesi için, imzaladığın kampanyaları prome edebilirsin. Bu destekle kampanya Change.org’daki diğer kullanıcılara gösterilir, kampanyanın imza sayısı, görünürlüğü ve başarı şansı artar.

Platforma destek vermek

Change.org’un maddi destekçileri arasına katılarak platformumuza güç verebilirsin. Desteğin sayesinde; ekibimiz daha fazla kampanyanın kazanılması için kampanyacılara destek verir. Yazılım ekibimiz platformumuza yeni özellik ve teknolojiler ekleyebilir. Platformumuz herkes için ücretsiz ve bağımsız kalmaya devam eder.

Change.org toplum faydası için çalışan bir kurumdur. Bağımsız bir sertifikalandırma grubu olan B Lab tarafından belirlenen, yüksek sosyal ve çevresel performans, hesap verebilirlik ve şeffaflık standartlarına sahiptir. Change.org’un dünyanın her yerindeki insanları güçlendirmeye yönelik misyonu ve taahhüdü yasal olarak şirketin tüzüğünün bir parçasıdır. Bazı ülkelerde, büyük ölçüde Asya ve Latin Amerika’da, Change.org Vakfı, insanları değişim için kampanya yapmak ve teknolojiyi kullanmak konusunda destekliyor ve aynı zamanda hayırsever katkılarla da destekleniyor.

Written by
Şubat 22, 2019 7:39 pm